#
#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mobilní aplikace

V Obraze
GooglePlay
AppStore

Kalendář

Partneři

Mikroregion Dolní Střela   Krajinná zóna Plasko

Plzeňský kraj

Turistů ráj

Czech Point   Elektronický portál územních samospráv

Portál veřejné správy    Regionální informační servis

Místní akční skupina Světovina

Facebook Města Plasy

Kudy z nudy

Plzeňsko na kole

Nabídky práce - Plasy a okolí

NTM - národní technické muzeum

Obsah

 

 

Jméno a příjmení

Telefon, e-mail
Starosta Hanzlíček Zdeněk

373 322 495, 602 641 465,
Zdenek.Hanzlicek@mestoplasy.cz

Tajemnice Horská Ivana

373 340 685, 722 144 482
ivana.horska@mestoplasy.cz

Sekretariát
Byty

Palmová Ivana

373 340 680
Ivana.Palmova@mestoplasy.cz

Stavební technik

______________

technik města

Kovářík Petr

 

_____________________

 

Průša Josef

373 340 687, 724 147 647
Petr.Kovarik@mestoplasy.cz

 

____________________________________

373 340 690, 602 769 528

josef.prusa@mestoplasy.cz 

 

Dotace, veřejné zakázky Chmelířová Petra

373 340 692, 725 802 466
Petra.Chmelirova@mestoplasy.cz

Evidence obyvatel
Ověřování
Sadílková Jindra

373 340 689
Jindra.Sadilkova@mestoplasy.cz

Finanční odbor Bischofová Kamila

373 340 691, 602 486 763
bischofova@mestoplasy.cz

Finanční odbor Šmídlová Martina

373 340 681
smidlova@mestoplasy.cz

Finanční odbor
Pokladna
Wollrábová Alena

373 340 693
Alena.Wollrabova@mestoplasy.cz

Matrika Čechová Jitka

373 340 688
Jitka.Cechova@mestoplasy.cz

Stavební úřad
 

Zemanová Monika
 

910 190 241

Monika.Zemanova@mestoplasy.cz

Stavební úřad

Čásová Jana

- vedoucí

910 190 243, 725 912 746
Jana.Casova@mestoplasy.cz

Stavební úřad
Komise ŽP
Kučírková Jana

910 190 244
Jana.Kucirkova@mestoplasy.cz

Stavební úřad

 

Šleisová Alena

 

910 190 242

alena.sleisova@mestoplasy.cz

Pečovatelská služba Urbanová Veronika Mgr.,Bc.- vedoucí

373 322 067, 723 408 300
Veronika.Urbanova@mestoplasy.cz

  Vopatová Markéta, Zapletalová Růžena, Šotová Jana 373 322 067, 727 872 047
pecovatelky@mestoplasy.cz

Sociální práce

 

Faitová Lenka, DiS.

373 322 067, 723 801 979

lenka.faitova@mestoplasy.cz

Turistické informační centrum

Kalivodová

Veronika

725 539 822, 371 656 198
veronika.kalivodova@mestoplasy.cz

Pověřenec pro ochranu osobních údajů

Mgr. Ing. Jana Krupičková

 

377532209

krupickova@ak-plzen.cz

Technické služby 
Města Plasy s.r.o.

Calta Zdeněk
- vedoucí

606 055 002
ts.plasy@mestoplasy.cz

 
  Novák Pavel,Tupý Luděk, Koča Miroslav, Bouda Oldřich, Dub Jan, Kovařík Jan