#
#

Navigace

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Partneři

Mikroregion Dolní Střela   Krajinná zóna Plasko

Plzeňský kraj

Turistů ráj

Czech Point   Elektronický portál územních samospráv

Portál veřejné správy    Regionální informační servis

Místní akční skupina Světovina

Facebook Města Plasy

Kudy z nudy

Plzeňsko na kole

Nabídky práce - Plasy a okolí

NTM - národní technické muzeum

NPÚ

Zoo Plasy

Obsah

Seznam členů výborů a komisí pro volební období 2022-2026

Výbory zastupitelstva

Finanční výbor:

předseda: Mgr. Michal Škop, Ph.D.

člen:           doc.Ing. Lukáš Pfeifer Ph.D.

                    Ing. Jiří Prantner

                    p. Pavel Hůrka

                    p. Jindřich Kučírek

                    p. Michal Soukup

                    Ing. Marcela Matoušková

 

Kontrolní výbor výbor:

předseda: Ing. Martina Ježková

člen:          p. Vlastimil Jurčík

                   p. Michal Novák   

 

Osadní výbory 2022 - 2026

Babina:

předseda:            p. Pavlína Černá

místopředseda:  p. Lukáš Málek

člen:                      p. Martin Řezáč

                               p. Tomáš Dušička

                               p. Petr Juha

H.Hradiště:

předseda:             p. Tomáš Kouba          

místopředseda:  p. Pavel Kolář 

členové:                p. Václav Šiml st.

                                p. Jaroslav Bouda

                                p. Petr Říha

                                p. Roman Vaňourek

                                p. Jiří Slach

                                p. Viliam Unatinský

                                p. Miroslav Hynek

Lomnička:

předseda:               p. Jaromír Antoš      

místopředseda:     p. Karel Hubka

člen:                        p. Julius Boldižar

Nebřeziny:

předseda:               p. Petr Kaška 

místopředseda:     nenavržen

člen:                         p. Miloš Holota

                                  p. Josef Eret

                                  p. Iveta Mannová

                                  p. Vladimíra Kašková

                                   p. Ladislav Mourek

                                   p. František Zídek  

Žebnice: 

předseda:                 p. Dana Kepková              

místopředseda:       p. Vladimír Soukup  

členové:                    p. Roman Gross

                                   p. Luboš Šiml

                                    p. Václav Gross

                                    p. Miroslav Kočí

                                    p. Milan Hora

                                   
             

Komise rady města

Seznam členů komisí pro volební období 2022-2026.  

 

Komise zeleně a životního prostředí:

předseda komise:  

p. Milan Pořádek
 

člen komise:

p. Jindřich Kučírek

p. Miroslav Červený

p. Michal Radoš

p. Miroslav Koča
 

Komise výstavby a rozvoje města:

předseda komise:

p. Jiří Prantner
 

člen komise:

p. Štěpán Soutner

p. Veronika Kašková

p. Jan Rovner

p. František Zídek

p. Milan Janeček

p. Petr Kovářík

p. Jakub Rejzek 

p. Miroslav Bledy
 

Kulturní komise:

předseda komise:

p. Eliška Palmová
 

člen komise:

p. Veronika Kašková

p. Lenka Kropáčová

p. Iveta Mannová

p. Martin Cabejšek

p. Ivo Kornatovský

p. Jan Jakeš

p. Petr Neuman

p. Lukáš Málek

p. Zdenka Tyrpeklová

p. Veronika Kalivodová

 

SPOZ:

předseda komise:

p. Blažena Josífková

člen komise:
p. Eva Kestlerová
p. Milada Davídková
p. Ludmila Kydlíčková
p. Marie Růžičková
p. Zdeňka Vorlíková
p. Jitka Řezáčová
p. Hana Jarošová
p. Marie Chytilová
p. Marie Stančová
p. Vendula Pašková
p. Martina Černá
p. Vendula Plačková
p. Radka Soukupová
p. Lenka Tauchenová

 

Komise k projednávání přestupků

předseda komise:
Mgr. Ing.Jana Krupičková

člen komise:
Bc. Monika Laláková
p. Ivana Palmová

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Seznam členů výborů a komisí pro volební období 2018-2022

Výbory zastupitelstva

FINANČNÍ VÝBOR :

Předseda: Ing. Michal Radoš

člen:           p. Pavel Kolář

                    Mgr. Michal Škop, Ph.D.

                     Ing. Marcela Matoušková, MBA

                     Mgr. Vladimír Dlouhý

                     Ing. Jiří Prantner

                      p. Pavel Hůrka

                      Mgr. Jiří Novotný

                      p. Jan Brettl 
 

KONTROLNÍ VÝBOR :

Předseda: Mgr. Jiří Novotný

člen:           p. Vít Soutner

                    Ing. František Zídek

                      

Osadní výbory

Babina:

OV není ustanoven

H.Hradiště:

předseda:            p. Václav Šiml

místopředseda: Bc. Tomáš Kouba

                              p. Vladimír Záhrobský

členové:               p. Jaroslav Bouda

                               p. Jaroslav Hynek

                               p. Miroslav Hynek

                               p. Pavel Kolář

                                p. Petr Říha

                                p. Roman Vaňourek

Lomnička:

předseda:               p. Karel Hubka

místopředseda:     p. Jaromír Antoš

člen:                         p. Václav Bílek

                                  p. Julius Boldižar

                                  p. Radek Pašek

Nebřeziny:

předseda:                p. Jan Berger

místopředseda:      p. Iveta Mannová

člen:                          p. Jana Bergerová

                                   p. Miloš Holota

                                    p. Vladimíra Kašková

                                    p. Ladislav Mourek

                                    Ing. František Zídek 

Žebnice: 

předseda:                  p. Dana Kepková

místopředseda:        p. Vladimír Soukup

členové:                     p. Roman Gross

                                    Ing. Václav Gross

                                    p. Milan Hora

                                    p. Miroslav Koča

                                    p. Luboš Šiml
             

Komise rady města

Seznam členů komisí pro volební období 2018-2022. Jmenování komisí s účinností ode dne 1. 12. 2018.

 

Komise zeleně a životního prostředí:

předseda komise:
Miroslav Červený

člen komise:
Karel Hubka
Zuzana Fazekašová
Běla Považanová
Miroslav Koča
Jindřich Kučírek
Michal Švarc
Milan Křížek
Josef Eret
Roman Gross
Marie Stančová

Komise výstavby a rozvoje města:

předseda komise:
Jiří Prantner

člen komise:
Petr Kovářík
Pavel Pospíšil
Simona Šlajferčíková
Václav Gross
Tomáš Dušička
Markéta Lorenzová
Jan Rovner
Štěpán Soutner
Martin Košťál
František Zídek
Rudolf Tauchen
Roman Vaňourek

Komise kultury, školství a informační:

předseda komise:
Ivo Kornatovský

člen komise
Martin Cabejšek
Zdenka Tyrpeklová
Blanka Meinlsmidtová
Kristýna Lavičková
Miloslav Hurt
Martin Fazekaš
Jan Jakeš
Iveta Mannová
Dagmar Švejková
Vladimír Záhrobský (ml.)
Jana Čiháková

SPOZ:

předseda komise:
Blažena Josífková

člen komise:
Eva Kestlerová
Milada Davídková
Ludmila Kydlíčková
Marie Růžičková
Zdeňka Vorlíková
Jitka Řezáčová
Hana Jarošová
Marie Chytilová
Marie Stančová
Marie Kalinová
Martina Černá
Vendula Plačková
Pavla Ingrišová
Marie Molcarová
Jitka Pořádková

Komise k projednávání přestupků

předseda komise:
Mgr. Ing.Jana Krupičková

člen komise:
Bc. Monika Laláková
Ivana Palmová