Navigace

Kalendář

Partneři

Mikroregion Dolní Střela   Krajinná zóna Plasko

Plzeňský kraj

Turistů ráj

Czech Point   Elektronický portál územních samospráv

Portál veřejné správy    Regionální informační servis

Místní akční skupina Světovina

Facebook Města Plasy

Kudy z nudy

Plzeňsko na kole

Nabídky práce - Plasy a okolí

Obsah

 

 

Jméno a příjmení

Telefon, e-mail
Starosta Hanzlíček Zdeněk

373 322 495, 602 641 465,
Zdenek.Hanzlicek@mestoplasy.cz

Tajemník Domabyl Josef, Ing.

373 340 685, 602 486 764
Josef.Domabyl@mestoplasy.cz

Sekretariát
Byty

Palmová Ivana

373 340 680
Ivana.Palmova@mestoplasy.cz

Stavební technik Kovářík Petr

373 340 687, 724 147 647
Petr.Kovarik@mestoplasy.cz

Dotace, veřejné zakázky Chmelířová Petra

373 340 692, 725 802 466
Petra.Chmelirova@mestoplasy.cz

Evidence obyvatel
Ověřování
Sadílková Jindra

373 340 689
Jindra.Sadilkova@mestoplasy.cz

Finanční odbor Melecká Markéta, Ing.
- vedoucí

373 340 691, 602 486 763
Marketa.Melecka@mestoplasy.cz

Finanční odbor Spurná Hana

373 340 681
Hana.Spurna@mestoplasy.cz

Finanční odbor
Pokladna
Wollrábová Alena

373 340 693
Alena.Wollrabova@mestoplasy.cz

Matrika Čechová Jitka

373 340 688
Jitka.Cechova@mestoplasy.cz

Stavební úřad
 

Krojová Ladislava
- vedoucí

910 190 241
Ladislava.Krojova@mestoplasy.cz

Stavební úřad Čásová Jana

910 190 243
Jana.Casova@mestoplasy.cz

Stavební úřad
Komise ŽP
Kučírková Jana

910 190 244
Jana.Kucirkova@mestoplasy.cz

Stavební úřad Šleisová Alena

910 190 242
Alena.Sleisova@mestoplasy.cz

Pečovatelská služba Urbanová Veronika Mgr.Bc.
- vedoucí

373 322 067, 723 408 300
Veronika.Urbanova@mestoplasy.cz

  Kroftová Veronika, Knedlhansová Petra, Patejdlová Hana 373 322 067, 727 872 047
pecovatelky@mestoplasy.cz

Turistické informační centrum

Černý Jaroslav, Ing.
 

725 539 833, 371 656 199
jaroslav.cerny@mestoplasy.cz

  Kalivodová Veronika

725 539 822, 371 656 198
veronika.kalivodova@mestoplasy.cz

Technické služby 
Města Plasy s.r.o.

Calta Zdeněk
- vedoucí

606 055 002
ts.plasy@mestoplasy.cz

  Novák Pavel,Tupý Luděk, Koča Miroslav, Bouda Oldřich