Navigace

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Partneři

Mikroregion Dolní Střela   Krajinná zóna Plasko

Plzeňský kraj

Turistů ráj

Czech Point   Elektronický portál územních samospráv

Portál veřejné správy    Regionální informační servis

Místní akční skupina Světovina

Facebook Města Plasy

Kudy z nudy

Plzeňsko na kole

Nabídky práce - Plasy a okolí

Obsah

Výbory zastupitelstva

  • FINANČNÍ VÝBOR : předseda Ing. Jiří Prantner
    členové: Jaroslav Střihavka, Pavel Hůrka, Mgr. Vladimír Dlouhý, Pavlína Černá,
    Bc. Tomáš Kouba, Jan Brettl 
     
  • KONTROLNÍ VÝBOR : předseda Mgr. Jiří Novotný
    členové: Vít Soutner, Mgr. Petr Hána, Vlastimil Jurčík, Jindřich Kučírek, Ing. Emanuel Belbl, Bc. Blanka Meinlschmidtová
  • OSADNÍ VÝBORY

  • Babina: předseda Jiří Řezáč
    členové: Hana Jarošová - zást.
                   Zbyněk Jaroš
                   Luboš Koudele
                   Pavlína Černá
                   Milan Pácl
                   Jitka Koudelová         

  • H.Hradiště: předseda Vladimír Záhrobský
    členové: Václav Šiml - zást. č. 1
                   Tomáš Kouba - zást. č. 2
                   Ladislav Havel
                   Roman Vaňourek
                   Jaroslav Bouda
                   Jaroslav Hynek
                   Josef Netrh
                   Petr Říha
     
  • Lomnička: předseda Karel Hubka
    členové: Jaromír Antoš - zást.
                   Václav Bílek
                   Radek Pašek
                   Miloslav Šváb
     
  • Nebřeziny: předseda Ing. František Zídek
    členové: Pavel Dudek - zást.
                   Vladiíra Kašková
                   Miloš Holota
                   Jiří Novotný
     
  • Žebnice: předseda Dana Kepková
    členové: Rudolf Tauchen - zást.
                   Roman Gross
                   Milan Hora
                   Luboš Šiml
                   Vladimír Soukup
                   Ing. Václav Gross
     
  • kontakty na členy osadních výborů

Komise města - předsedové

  • Komise k projednávání přestupků: Mgr. Ing. Jana Krupičková 
  • Komise životního prostředí: Ing. Miroslav Červený
  • Komise kultury: Karel Mařík 
  • Komise sociální, bytová a zdravotní: Iva Kinclová 
  • SPOZ: Blažena Josífková

Seznam členů výborů a komisí pro volební období 2014-2018 - seznam